Sosyal Sorumluluk Politikası ve İlkeleri

Çalışanlarımıza Karşı Sorumluluğumuz

Tüm Özyer Grup çalışanları arasında, din, dil, ırk, cinsiyet, mezhep, siyasi görüş, yaş gibi özellikler ile ilgili ayrımcılık yapılmasını kabul etmemek ve çalışanların tüm farklılıkları ile beraber uyum içerisinde, insancıl, sağlıklı, güvenli şartlarda ve adil bir yönetimle çalışmasını sağlamak. Sosyal hayatlarında da mutlu bireyler olabilmelerini ve kendilerini geliştirebilmelerini sağlayıcı çalışmalar yapmak.

Müşterilerimize Karşı Sorumluluğumuz

Dürüstlük ve güven prensiplerimizden ödün vermeyerek, müşterilerimize hizmet vermek. Şeffaf yönetim anlayışı ile taleplerine en doğru şekilde karşılık vermek.

Topluma Karşı Sorumluluğumuz

Gücümüzü aldığımız Türkiye ekonomisinin gelişimine en iyi şekilde katkıda bulunmak. Hizmet götürdüğümüz bölgelerde istihdamı artırarak toplumun refah seviyesini yükseltebilmek.

Ülkenin, bölgelerin ve şehirlerin toplumsal ve kültürel değerlerini göz önünde bulundurmak, bu değerlere uygun hareket etmek.

Toplumun sosyal ve kültürel gelişimine katkısı olacak projelere destek vermek.

Özyer Grup bu bakış açısı ile Fethiye ilçe merkezinde cami ve okul inşaatları yaptırmakta, ayrıca her sene verdiği burslar ile öğrencilere destek olmaktadır.
Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde, en yüksek kalite anlayışı ile beklentileri aşan sonuçlar üreterek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetine ve güvenine layık olmak.

Kurumsal değerleri ve kalite anlayışı rehberliğinde, hizmet verdiği sektörlerde müşterilerin ilk tercihi olmak ve bu durumun devamlılığını sağlamak.

  • Sürekli gelişimi benimseyerek yeni hedefler koymak.
  • Takım çalışması ve iletişimi en üst seviyede tutabilmek.
  • Toplumsal prensip ve sorumluluklarının bilincinde olmak.
  • En önemli kaynağın “insan kaynağı” olduğunu bilmek.
  • Çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek.
  • Bu sayede yapılan işte, satışta ve satış sonrasında, maksimum kaliteyi yakalamak.
  • İç ve dış müşterilerin memnuniyetlerinin ve güvenlerinin sürekliliğini sağlamak.