Liberty Hotels Lara

Tanıtım

Akdeniz'de özel bir plaja sahip olan Liberty Hotels Lara, palmiye ağaçları ve su kaydıraklarının bulunduğu geniş bir havuz alanı sunmaktadır. Otelin aydınlık odalarında klima, uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Liberty Hotels Lara’nın ana restoranında dünya mutfağından yemekler servis edilmekte ve konuklara havuz başında yemek yeme imkanı sunulmaktadır. Diğer seçenekler arasında Modern Türk mutfağı, İtalyan restoranı, Uzakdoğu restoranı, barbekü ve bunların yanısıra siparişe göre pizza servisi yapan özgün Yörük Çadırı yer almaktadır.

Otelin sunduğu dinlence seçenekleri arasında 2 tenis kortu, fitness merkezi ve plaj voleybolu sahası bulunmaktadır. Çocuklar, derinliği sadece 40 cm olan çocuk havuzunun etrafında oynayabilir, su kaydıraklarının keyfini çıkarabilir ya da çocuk kulübündeki çeşitli etkinliklere katılabilirler.

Rahatlamak için Liberty Hotels Lara’nın saunası, hamam ve masaj terapileri içeren spasını ziyaret edebilirsiniz. Sessiz havuzumuz, havzun keyfini çıkarıp huzurlu bir şekilde dinlenmek isteyen yetişkinlere ayrılmıştır.


Galeri