Yönetim Kurulu Mesajı


Değerli İş Ortaklarımız ve Çok Kıymetli Çalışanlarımız,


1948 yılında Giyim ve Sarrafiye işletmesi olarak başlayan grubumuz, bugün 4000'nin üzerinde çalışanıyla, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, köklü geçmişinden de güç alarak, başarısını her zaman daha yükseğe taşıma gayretiyle, bölgemize ve ülke ekonomisine değer katmaya devam edecektir.

Grubumuz uzun vadeli stratejik bakış açısıyla, faaliyet gösterdiği turizm, kuyum, enerji ve inşaat yatırımlarıyla geniş bir yelpazeye yayılan farklı sektörlerde sürdürülebilir bir büyüme sergiliyor. İnşaat sektöründe bölgenin önde gelen inşaat gruplarındandır. Enerji sektöründe yurt içinde farklı noktalarda BES, GES ve HES enerji yatırımları mevcuttur. 1992 yılında adım attığımız turizm sektöründe Türkiye’nin en büyük otel zincirlerinden bir tanesi haline gelmiş bulunuyoruz. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı otel projelerimiz devam etmektedir. Başlangıç sektörümüz olan kuyumculuk alanında yerli ve yabancı müşterilerimize yüksek kalite ve güven olgusu içinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bir yandan yatırımlarımızla ülke ekonomisine katkı sağlarken, sosyal fayda temelli çalışmalarımızla birlikte bölgemizde okul, camii ve öğrenci burslarıyla yardımlarımıza da devam ediyoruz.

Özyer Grubun başarılı performansı ile bugün bölgemiz ve ülkemizin seçkin kurumları arasında olmasına katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.ÖZYER GRUBU YÖNETİM KURULU


Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde, en yüksek kalite anlayışı ile beklentileri aşan sonuçlar üreterek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetine ve güvenine layık olmak.

Kurumsal değerleri ve kalite anlayışı rehberliğinde, hizmet verdiği sektörlerde müşterilerin ilk tercihi olmak ve bu durumun devamlılığını sağlamak.

  • Sürekli gelişimi benimseyerek yeni hedefler koymak.
  • Takım çalışması ve iletişimi en üst seviyede tutabilmek.
  • Toplumsal prensip ve sorumluluklarının bilincinde olmak.
  • En önemli kaynağın “insan kaynağı” olduğunu bilmek.
  • Çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek.
  • Bu sayede yapılan işte, satışta ve satış sonrasında, maksimum kaliteyi yakalamak.
  • İç ve dış müşterilerin memnuniyetlerinin ve güvenlerinin sürekliliğini sağlamak.


"Sizin memnuniyetiniz bizim prestijimizdir."

Özyer Grup, kurucusu Ömer ÖZYER tarafından benimsenen “Sizin memnuniyetiniz bizim prestijimizdir.” sloganı ile başladığı yolculuğuna emin adımlarla devam etmektedir.