Özyer'e Bakış

Özyer Grup 1948 yılında Fethiye’de açılan tekstil ve kuyum mağazası ile kuruldu. Kurucusu Ömer ÖZYER olan grubun merkezi halen Fethiye’de bulunmaktadır. Özyer Grup kurulduğu günden bu yana, kuyum, turizm, inşaat, emlak, basın, medya ve son olarak da enerji sektörlerinde yatırımlar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Kendisi için ilk öncelik olan müşteri güveni ve memnuniyetinin sağlanması doğrultusunda çalışan ve sağlam adımlar atmaya devam eden Özyer Grup, hizmet verdiği tüm sektörlerde en yüksek kaliteyi hedeflemektedir.

Yönetim Kurulumuz

Özyer Grup’un kuruluşu adına ilk adım 1948 yılında Ömer ÖZYER tarafından açılmış olan, tekstil ve kuyum satışı yapılan mağazadır. Özyer Grup kurucusu Ömer ÖZYER, oğulları Hasan ÖZYER, Süleyman ÖZYER ve Faruk ÖZYER ile beraber, bugün birçok sektörde hizmet veren bu şirketler grubunun temellerini atmıştır.
Bugün muazzam bir büyüklüğe ulaşan ve yeni yatırımlarla büyümeye devam eden Özyer Grup, Hasan ÖZYER, Süleyman ÖZYER ve Faruk ÖZYER’den oluşan bir yönetim kurulu tarafından yönetilmektedir.Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde, en yüksek kalite anlayışı ile beklentileri aşan sonuçlar üreterek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetine ve güvenine layık olmak.

Kurumsal değerleri ve kalite anlayışı rehberliğinde, hizmet verdiği sektörlerde müşterilerin ilk tercihi olmak ve bu durumun devamlılığını sağlamak.

  • Sürekli gelişimi benimseyerek yeni hedefler koymak.
  • Takım çalışması ve iletişimi en üst seviyede tutabilmek.
  • Toplumsal prensip ve sorumluluklarının bilincinde olmak.
  • En önemli kaynağın “insan kaynağı” olduğunu bilmek.
  • Çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek.
  • Bu sayede yapılan işte, satışta ve satış sonrasında, maksimum kaliteyi yakalamak.
  • İç ve dış müşterilerin memnuniyetlerinin ve güvenlerinin sürekliliğini sağlamak.

"Sizin memnuniyetiniz bizim prestijimizdir."

Özyer Grup, kurucusu Ömer ÖZYER tarafından benimsenen “Sizin memnuniyetiniz bizim prestijimizdir.” sloganı ile başladığı yolculuğuna emin adımlarla devam etmektedir.