Fabay İnşaat

Tanıtım

Vizyonu “konfor, fiyat ve güven ilişkisi içinde optimal denge ile kaliteli projeler geliştirmek” olan FABAY A.Ş. 1948 yılından günümüze farklı sektörlerde birçok projeyi başarıyla tamamlamış olan ÖZYER Grup kuruluşudur.

FABAY Kurumsal : Ege Bölgesi’nin en güçlü, şirketleri arasında gösterilen ÖZYER Grup, faaliyetlerine 1948 yılında Fethiye’de ticaret yaparak başladı.

70 yıl boyunca mücevherat, inşaat, otelcilik ve enerji sektörlerine yapılan yatırımlarla çalışan sayısı 4,000’i aşmıştır.

Gruba ait inşaat yatırımları Bodrum Yarımadası haricinde, Fethiye, Göcek, Dalaman, Kıyıkışlacık ve Didim’in yanı sıra Ege sahil şeridinin tamamında bulunmaktadır.


Firma Çalışmaları

Grubumuzun Ege bölgesindeki 51. projesi olarak hayata geçen FABAY ADABÜKÜ EVLERİ ETAP 1 ev sahiplerine Mayıs 2018’de teslim edildi. Gelen olumlu tepkiler üzerine, 60 adet evden oluşan ETAP 2’nin inşaatı da başlamış olup Mayıs 2021’de teslim edilecektir.

BODRUM Uluslararası Havalimanı'na 12 dk., Bodrum şehir merkezine ise 20 dk. mesafede bulunan projede ETAP 2’nin denize çok yakın olması ilgiyi artırdı. Sadece ev sahiplerinin kullanımına sunulan 22 bin metrekare büyüklüğünde ve denizin kıyısında konumlanmış FABAY Life Sosyal Tesis ile ev sahipleri kendi evlerinde tatil köyü konforunu yaşıyorlar. FABAY Life Sosyal Tesis içinde yetişkin ve çocuklar için su kaydırağı, 180 derece deniz manzarasını kucaklayan bir sonsuzluk havuzu, havuz başı restoran, plajda snack bar, amfi-tiyatro, yürüyüş ve koşu yolları, plaj voleybolu, 2,000 m2 kumsal plaj ve iskele gibi ayrıcalıklı olanaklar mevcut.

Sitenin yanı başında 14 mağaza ve 1 süpermarketten oluşan FABAY Life Butik Çarşı ise hizmete girdi. İçinde Fitness, kapalı yüzme havuzu, Restoran, Cafe ve Süpermarket bulunuyor.

Tatillerin maksimum konforda geçmesi içinse 24 saat güvenlik, genel peyzaj bakımı ve site teknik hizmetleri sağlanırken, ev sahipleri için Concierge hizmetleri ve yatırımcı ev sahipleri için kiralama yönetim hizmeti verilmektedir.

Diğer yandan, Adabükü bölgesinin yeşil ormanlarla kaplı çevresi, yanı başındaki şirin balıkçı kasabası, flamingolarında dahil olduğu 200 farklı kuş türüne ev sahipliği yapan lagün, çevresinde bulunan organik pazar yerleri ve diğer pek çok doğal ve tarihi güzelliklerle, tabiat içinde bir yaşam arzulayanların hayallerini burada gerçeğe dönüşüyor.

FABAY’ın Bodrum’un en trend lokasyonlarından biri olan Yalıkavak Tilkicik koyunda yer alan Amphora Village projesi, Palmarina’ya 7 dk., Bodrum şehir merkezine 20 dk. ve Milas-Bodrum Uluslararası Havaalanı’na ise sadece 40 dakika mesafededir.

Amphora Village 13,000 m2 arazi üzerine konumlandırılmış ve toplam 40 konuttan oluşan, 3+1 Dubleks villa ve 2+1 Teras daire seçenekleriyle yaşamın yaz-kış devam ettiği tamamlanmış bir projedir.

Proje içerisinde yarı olimpik yüzme havuzu, snack bar, çocuk parkı ve profesyonel site yönetimi ile yaşamı kolaylaştıran hizmetler sunulmaktadır.

Fethiye’nin geleneksel mimari anlayışına modern bir yaklaşım katan FABAY Kızılada Evleri; Fethiye ruhunu evinizin her köşesinde hissetmenizi sağlayacak bir konsept sunuyor.

1948 yılından günümüze, farklı sektörlerde birçok projeyi başarıyla tamamlamış olan ÖZYER Grup bünyesindeki FABAY; 52. konut projesi FABAY Kızılada Evleri ile Fethiye’ye yepyeni bir proje ile dönüyor.

Geleneksel ve modernizmin harmanlandığı projede, 1+1 bahçe katı, 1+1 teras dubleksi, 2+1 bahçe/teras katı, 2+1 bahçe dubleksi ve 3+1 bahçe dubleksi konut tiplerinden oluşan, farklı türde ihtiyaçlara cevap veren, toplam 90 adet konut yer alacak projenin temelleri atılıyor. 24 Ay Vade, %0 Faiz ve kişiye özel esnek ödeme seçenekleriyle sınırlı sayıdaki ön talep avantajlarından yararlanmak için FABAY Kızılada Evleri sizleri bekliyor.

ÖZYER Grup ŞİRKETLERİ

HANEL Grup ŞİRKETLERİ

MELDEN Grup ŞİRKETLERİ

FABAY Grup ŞİRKETLERİ