Paradise Garden Hotel

Tanıtım

Doğayla huzurun kesiştiği nokta...

Bizler,

Zaman tüneli içinde oluşan uygarlık selinin, vahşi Torosların erişilmez doruklarından süzülerek, Akdeniz'in köpük köpük lacivert sularına kavuştuğu görkemli, gizemli ve eşsiz güzellikteki doğaya hakimiz.

Sizler,

Kuş sesleri arasında "günaydın" dedikten sonra, sincapların ve cırcır böceklerinin eşlik ettiği alakart ve açık hava restoranlarımızda; Likya yöresi çevre köylerinden gelen, taze tereyağı , zeytin, peynir çeşitleri günlük yumurta, ev yapımı turunç, gül ve portakal reçelleri ile unutamayacağınız bir kahvaltı yaparak güne başlayacaksınız.

Doğanın ve huzurun kesişme noktası.

Fethiye'nin merkezine 12 km ve Dalaman Havaalanı'na 55 km mesafede bulunan Paradise Garden, muhteşem manzaralar, eşsiz bir huzur, en lezzetli tatlar ve misafirperver hizmet sunmaktadır.

Unutulmaz bir deneyim ve değerli bir tatil için doğru yerdesiniz. Hayallerinizin gerçekleşmesine izin verin. Doğa ana tarafından şımartılmak ve bu duyguyu tatmak sizinde hakkınız.. Hayaller ve gerçekler Paradise Garden Otel'de bir oluyor. Kalite arayanların seçimi olmak bizim tek ve en büyük hedefimizdir.

Ne zaman dilerseniz buyurun...


Galeri

ÖZYER Grup ŞİRKETLERİ

HANEL Grup ŞİRKETLERİ

MELDEN Grup ŞİRKETLERİ

FABAY Grup ŞİRKETLERİ