Sea Valley Bungalows

Tanıtım

Her gidiş aynı zamanda bir geliştir. Bazen bir yere gidersiniz ve kendinize geldiğinizi hissedersiniz.

Ege ile Akdeniz’in coğrafik ve kültürel özellikleriyle harmanlanmış olmasının yanı sıra, yeryüzünde bir araya gelmesi çok küçük olasılıklara bağlı olan jeolojik etkenlerin buluşarak eşsiz bir doğal alan haline getirdiği Kabak Koyu şehirden uzaklaşıp kendinize yakınlaşmanızı sağlıyor.

Yürümenin erdemini tarihi bir yolda, yüzmenin keyfini turkuaz sularda, dinlenmenin huzurunu yıldızların altında yaşayabileceğiniz, Dünya’nın en iyi beş koyundan biri olarak kabul edilen bu coğrafyada sizlerle buluşmak dileğiyle.

Dünya'nın sayılı koylarından biri olan Kabak Koyu'nun denize en yakın bölgesinde yer alan tesisimiz 2011 yılında hizmete açılmış olup üç farklı kategoride toplam 19 ağaç eve sahiptir.

Geniş ve ağaçlık bir alan içinde tasarlanan tesiste, restoran, bar, havuz, oyun alanı, market alanı yer almaktadır.

Konaklayan misafirlerimize sabah kahvaltısı açık büfe olarak ikram edilmektedir.

Şehir yaşantısının karmaşasından, iş stresinden birkaç gün de olsa hiç kaçmak istediniz mi? Doğayla iç içe, hayallerinizdeki turkuaz mavisi plajı, yemyeşil çam ormanlarını, Akdeniz’in muhteşem günbatımını, yakamoz eşliğinde dalga sesleriyle uyuduğunuzu ve kalktığınızda deniz kıyısında kahvaltı yaptığınızı düşünün. Eğer iyi bir yürüyüşçü iseniz dünyanın en iyi 10 yürüyüş yolundan biri kabul edilen olan Likya Yolu Faralya’dan geçer ve şelalelerin arasından uzanarak Olympos’a kadar uzanır. Eğer iyi yüzücüyseniz o zaman mağaraları da keşfedebilirsiniz. Sizi bekleyen güzellikler bunlarla sınırlı değil. Göreceğiniz güzellikler sizi büyüleyecektir.

Ege ile Akdeniz’in coğrafi ve kültürel özellikleriyle harmanlanmış olmasının yanı sıra, yer yüzünde bir araya gelmesi çok küçük olasılıklara bağlı olan jeolojik etkenlerin buluşarak eşsiz bir doğal alan haline getirdiği Kabak Koyu, şehirden uzaklaşıp kendinize yakınlaşmanızı sağlıyor. Yürümenin erdemini tarihi bir yolda, yüzmenin keyfini turkuaz sularda, dinlenmenin huzurunu yıldızların altında yaşayabileceğiniz, dünyanın en iyi beş koyundan biri olarak kabul edilen bu coğrafyada sizlerle buluşmak dileğiyle.

Neler yapabilirsiniz?

  • Eşsiz güzel doğada deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Turkuaz mavisi denizin eşsiz güzelliğini izlerken kendinizden geçeceksiniz.
  • Zeytin ağaçlarının gölgesindeki köşklerimizde dinlenebilirsiniz.
  • Likya Yolu'nda keyifli yürüyüşler yapabilirisiniz.
  • Geceleri sahilde yıldızları izleyebilirsiniz.
  • Yemyeşil çimlerin üzerinde kitap okuyarak dinlenebilirsiniz.
  • Günlük gezi turları ile Cennet Koyu, Kelebekler Vadisi, Yedi Burunlar gibi eşsiz koyları gezebilirsiniz.
  • Doğa harikası şelale turlarına katılabilirsiniz.

Galeri