Sundia Hisarönü

Tanıtım

SunConnect Sundia Hisarönü Dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına sadece 3,5 km mesafede, Fethiye'nin Hisarönü bölgesinde eşsiz güzellikteki Babadağ manzarası, palmiye ağaçları ve su kaydıraklarının bulunduğu geniş bir havuz alanı ve sessiz havuz sunmaktadır. Otelin Lobby bölgesinde Klima, Uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

SunConnect Sundia Hisarönü iyi hizmet sunan Fethiye'nin en büyük otellerinden biridir. Yaratıcı sunumumuz, samimiyet ve arkadaşlık başarısı için turizm markası ile sorunsuz çalışacak şekilde hizmet sağlamaktadır. Bu eşsiz ilişki ve takım çalışması, sürekli değişim ile işaretlenmiş bir görev noktasındadır.

SunConnect Sundia Hisarönü zenginleştirilmiş açık büfesiyle dünya lezzetlerini sunmaktadır. Ayrıca Otel her günü farklı damak tadıyla birlikte çocuk menülerini de sunmaktadır.

Otel içinde bulunan SPA merkezi ve Türk Hamamı’nın mükemmel uyumu, deneyimli ve eğitimli personeller eşliğinde tatilcilere sunulmaktadır. Otelde aynı zamanda güzellik ve kuaför hizmetleri, fotoğrafçılık hizmetleri, ve market de mevcuttur.

Sıcak, samimi ve eğlenceli bir atmosferde profesyonel animasyon ekibimizle birlikte gün boyunca yapılan çeşitli su sporları aktiviteleri ve etkinliklerle tatilcilere daha zevkli ve eğlence dolu bir tatil sunulmaktadır.

Otel içinde çocuklar için özel oyun alanları bulunmaktadır. Ayrıca oyun odası, internet kafe, masa tenisi ve bilardo hizmetleri verilmektedir.


Galeri

ÖZYER Grup ŞİRKETLERİ

HANEL Grup ŞİRKETLERİ

MELDEN Grup ŞİRKETLERİ

FABAY Grup ŞİRKETLERİ