Hanel Houses

Tanıtım

Özyer Grup tarafından kurulan Hanel Houses kurulduğu günden bugüne deneyimli kadrosuyla Türkiye’nin Güneybatı’sında birçok inşaat projesine imza atmıştır ve atmaya da devam etmektedir.

Hanel Houses, tasarımdan teslime kadar istikrarla ve kaliteyle hizmet vererek, sitenin kuruluşundan, pazarlamaya, satışa ve satış sonrası sürece kadar, proje ve yapım aşamalarının tamamında bulunarak, arz ve talebi arttırarak 2000 yılından sonra gayrimenkul inşasına hız kazandırmıştır. Hanel Houses, Avrupa standartlarına uygun bina yapım teknikleriyle ve malzemelerle lüks villa & apartman projelerini hayata geçirerek rakiplerine kalıcı bir üstünlük sağlamıştır. Kendine has yerel mimarinin modern hayat standartlarının birleşimini yansıtan mimari tasarımlarıyla bir marka olan Hanel Houses, yurtdışı faaliyetleriyle müşteri portföyünü zenginleştirmiştir.

Hanel Houses müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda ekonomik ve estetik açıları göz önünde bulundurarak, deneyimli mimar ve mühendislerin, çalışanların ve yöneticilerin sürekli koordinasyon içerisinde çalışmasıyla farklı alternatiflerden oluşan projeler inşa eder. Tamamlanmış ve devam eden 38 farklı villa & apart projesinden, yaklaşık 1300 adet üniteden oluşan geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz.

Hanel Houses, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan ve takım çalışmasına önem veren bir ekiple gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası faaliyetleriyle, modern eğilimleri yakalayarak, tasarımı, üretimi ve satış sonrası süreci kapsayan hizmet ağıyla, güçlü finansal yapısıyla, alanında lider olmayı hedeflemektedir.


Firma Çalışmaları

ÖZYER Grup ŞİRKETLERİ

HANEL Grup ŞİRKETLERİ

MELDEN Grup ŞİRKETLERİ

FABAY Grup ŞİRKETLERİ