Priyen Projects

Tanıtım

Özyer Grup ilk olarak 1948 yılında, kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren küçük bir aile şirketi olarak kuruldu. Zaman içinde edindiği bilgi birikimi ve sahip olduğu tecrübeyi farklı alanlara taşıyarak, birbiri ile ilişkili pek çok alanda faaliyet göstermeye başladı. Grubun en önemli faaliyet alanları Proje tasarım - İnşaat, Turizm Otelcilik, Kuyumculuk, Basın ve yeni atıldığı Enerji sektörü olarak özetlenebilir.

Yüksek kaliteyi hedeflemenin yanı sıra müşterilerinin ve iş partnerlerinin menfaatlerini ilk planda tutması grubu faaliyette olduğu tüm sektörlerde öncü yapmaktadır. Hayata geçirilmiş tüm projelerde sadece imalat değil sınırsız hizmet ürünleri geliştirmesi Özyer grubun farklılığı olmuştur. Profesyonel yönetim ekipleri sayesinde müşteri beklenti ve isteklerinin hep bir adım önünde olan grubun başarısının kaynağı sahip olduğu vizyon ve öngörüsü olmuştur.

Doğru yatırım İçin doğru partner şarttır.

Yatırımlarda kazançlı çıkmak için; en uygun yatırımı şekillendirip bilinçli hareket etmek önemlidir. İlk adım doğru adresi bulmaktır. Büyük ve tecrübeli şirketleri tercih etmek konut yatırımı için her zaman avantajdır.

Gayrimenkul alırken işini doğru yapan şirketlerle işbirliği yapmanın; doğru projeler ile, doğru partnerler tercih etmenin başarı ve kazanç getireceği unutulmamalıdır. Priyen Projects dahil olduğu şirketler topluluğunun yaklaşık 70 yıllık teknik, yasal ve hukuksal birikimi ile fark göstermektedir.

Farklılığını, ticari tecrübesi ve güçlü iş partnerleri ile sağlayan Priyen Projects geliştirdiği çıtası yüksek projeler ile yeni değerler yaratırken faaliyet gösterdiği bölgelere değer katmanın gururunu yaşıyor.

Toplamda 36 farklı proje ile 5000 e yakın ünite yapmış grup, tüm kıyı Ege ve Akdeniz’ de faaliyet göstermektedir. Satışı bitmiş ve devam eden projelerinin yanı sıra yeni partnerlerinin istek ve beklentilerine cevap verebilecek pek çok arazinin de yasal sahibidir.

Portföyünde Ege kıyılarında yer alan pek çok projelendirme hazır arazisi ile Priyen Projects; farklı projelere imza atmak isteyen yatırımcı firmalar için lüks otel konforunu günlük yaşamda da sunan özel projeleri hayata geçirmeye devam etmektedir.

  • Tamamlanmış yaklaşık 5000 ünitenin oluşturduğu bir tecrübe.
  • Yüksek inşaat kalitesi.
  • Tecrübeli ürün geliştirme ve teknik kadro.
  • Farklı beklentileri karşılayan projeler geliştirebilme.
  • Satış sonrası hizmetler
  • Teknik destek birimleri.
  • Sosyal alanların zenginliği.
  • Hızlı değer artışı gösteren projeler


Firma Çalışmaları

ÖZYER Grup ŞİRKETLERİ

HANEL Grup ŞİRKETLERİ

MELDEN Grup ŞİRKETLERİ

FABAY Grup ŞİRKETLERİ