Matild Palace a Luxury Collection Hotel

Tanıtım

Özyer Grup, çok beğenilen The Luxury Collection markasını Macaristan'da Matild Palace a Luxury Collection, Hotel adı ile açmak için Marriott International (NASDAQ: MAR) ile anlaşma imzaladı.

2020 yılının sonunda Macaristan'daki ilk The Luxury Collection oteli olarak açılmayı planlayan bu simgeleşmiş marka, Tuna Nehri üzerindeki Elizabeth Köprüsü'ndeki geçitte yer alan saray neo-barok tarzında yapılmış olan efsanevi Matild Palace 'da yer alacak. Hem Matild Palace hem de ikiz binası olan Klotild Palace İlk olarak 1899 ve 1902 yılları arasında Saxe-Coburg ve Gotha'nın Prensesi Klotild himayesinde, Macar-Alman mimar Kálmán Giergl'in yönteminde inşa edilmiştir. Hanedanlık tacının ikiz kopyaları binaların kulelerinde kendilerini göstermektedirler.

Yeni otel, zarifçe döşenmiş oda ve süitler ile çeşitli restoran ve barlar sunmaktadır. Bunların arasında II. Dünya Savaşı'ndan sonra kentin ilk açılan Cafe'si tarihi Matild Café, sarayın çatısında yer alan Sky Bar ve özel restoranı yer almaktadır.

Macaristan'daki ilk Luxury Collection Hotel olan Matild Palace, samimi bir ortamda otantik deneyim ve olağanüstü hizmet arayan uluslararası gezginler için mükemmel bir ortam sağlayacaktır.

The Luxury Collection® Hotels & Resorts Hakkında
Marriott International, Inc'in bir parçası olan Luxury Collection®, kalıcı, değerli anıları uyandıran benzersiz, otantik deneyimler sunan, dünyaca ünlü otellerde ve tatil bölgelerinde yer almaktadır. The Luxury Collection, Global kâşiflere, dünyanın en heyecan verici ve cazip yerlerine bir geçiş kapısı olarak hizmet vermektedir. Her otel ve tatil yeri, konumunun benzersiz ve değerli bir ifadesidir; yerel, özgün kültürlerine ve değerlerine açılan bir geçittir. 1906'da CIGA® markası altında Avrupa'nın en ünlü ve ikonik özellikli ürünlerinden oluşan The Luxury Collection, günümüzde 30'dan fazla ülke ve bölgede dünyanın en iyi otel ve tatil merkezlerinden 100'ü aşan parlayan bir topluluktur. Birçoğu yüzyıllarca yaşında olan bu oteller, uluslararası alanda dünyanın en iyileri arasında sayılmaktadır. Daha fazla bilgi ve yeni açılacak oteller için theluxurycollection.com sitesini ziyaret edin veya Twitter, Instagram ve Facebook'ı takip edin. The Luxury Collection, sektörün ödüllü sadakat programına Starwood Preferred Guest®'a katılmaktan gurur duyuyor. SPG Üyeleri, anında seçkin statü eşleştirmesi ve sınırsız puana geçiş için şu anda hesaplarını Ritz-Carlton Rewards® üyeliği de dahil olmak üzere members.marriott.com adresinden Marriott Rewards® ile bağlayabilirler.


Galeri

ÖZYER Grup ŞİRKETLERİ

HANEL Grup ŞİRKETLERİ

MELDEN Grup ŞİRKETLERİ

FABAY Grup ŞİRKETLERİ